Bir Projenin Anatomisi

Sanatsal Çakıl Mozaik, deniz kenarlarından tek tek el ile toplanan değişik renklerdeki yassı ve eliptik doğal çakıl taşları, boyut ve renklerine göre ayrıştırıldıktan sonra belli bir tasarım doğrultusunda tek tek elle dizilmesine denir.

Ancak Sevenin
Verebileceği Bir Emek

Toplamasından, ayrıştırmasına ve sonrasında tek tek dizimine kadar tarih boyunca gelmiş olan bu sanat, ancak bu işi sevenlerin büyük bir özveri ve sabır ile yapılabilecek bir iştir.

Yaptığımız Projeleri İnceleyin

Doğal Taş Rengi ile
Derinlik Kazandırmak

Matüsan olarak yaptığım işlerin hep mükemmel olmasını isteriz. İstanbul Ermeni Patrikhanesi için yaptığımız bu projede, çakıl taşlarının kendi doğal renklerini tasarıma derinlik kazandırması için kullanmıştık.

3 Boyutlu bordür uygulama sırasında

3 Boyutlu bordür uygulama tamamlandığında

Ermeni Patrikhanesi Projesini İnceleyin

Atölyeden Uygulama Alanına

Uygulama alanınının müsait olmadığı durumlarda projeler belirlenen ölçülere göre Matüsan'ın atölyesinde yapılıp, uygulama alanında hemen monte etmeye hazır hale getirilir.

Yurtdışına Nakliye

39 yıllık geçmişimizde Ortadoğu başta olmak üzere, Avrupa, Asya ve Pasifikler'de birçok projeye imza attık. Yurtdışı projelerinde yerinde uygulama yapmadığımız durumlarda, kargo ile gönderdiğimiz parçalar hiç bir sorun çıkartmadan buralardaki inşaat ekipleri tarafından kolaylıkla monte edilmiştir.

Projeniz Hakkında Konuşalım

39 yıllık deneyimi ile lider firma olan Matüsan, çakıl mozaik (podima döşeme), fileli çakıl imalat ve uygulamaları ile Türkiye ve dünya çapındaki firmaların güvenilir ortağı olmuştur.Sizlere hizmet verebilmemiz için bizlerle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Hemen İletişime Geçin